Moderní design - spolehlivost a dlouhá životnost - široká modelová řada - autonomní, napájené baterií nebo 230 VAC - synchronizace DCF nebo GPS - podružné, zapojené do systému jednotného času - různé možnosti synchronizace - kulaté nebo čtvercové provedení - jednostranné nebo dvoustranné - montáž nástěnná, boční konzolou nebo stropním závěsem - celoplastové nebo s plechovým rámem

BETA+
jednostranné interiérové hodiny o průměru číselníku 300 nebo 400 mm určené k zavěšení na stěnu. Jsou vyrobeny z plastu s průhledným krytem číselníku. Kresbu číselníku je možno volit ze standardního sortimentu.


3218
plastové kulaté hodiny o číselníku 28 nebo 40 cm s vypouklým akrylátovým krycím sklem pro univerzální použití. Plastový rám ze světle šedého nárazuvzdorného termoplastu s hladkým povrchem. Konzola pro dvoustrannou montáž lakovaná ve shodném odstínu, standardní délka konzoly dvoustranných hodin je 10, 30, 50 cm. Plastové díly stabilizovány proti UV záření. Možnost příjmu radiosignálu DCF.

3711
čtvercové hodiny o číselníku 30, 40, 50 nebo 60 cm s kovovým rámem a plochým krycím sklem. Kovový rám ze světle šedého hliníkového plechu, chráněného komaxitem, ploché krycí sklo minimalizující nežádoucí odrazy světla. Ocelový rám pro dvoustrannou, třístrannou nebo čtyřstrannou montáž lakován ve stejném odstínu jako kryt hodin.
MK
jednostranné interiérové hodiny o průměru číselníku 230, 300,400, 500, 580 nebo 700 mm určené k zavěšení na stěnu. Pouzdro je kovové a číselník je chráněn čelním sklem. Kresbu číselníku je možno volit ze standardního sortimentu nebo přizpůsobit požadavku zákazníka. Řízení pomocí linky podružných hodin. Autonomní provedení se strojkem Quartz. Autonomní provedení se strojkem řízeným vysílačem DCF s absolutní přesností (pouze pro velikosti menší než 400 mm).

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.