PIX 200
dílenské programovací hodiny s jehličkovou tiskárnou. Slouží k tisku času a datumu na běžný papír. Výběr ze 31 možností stylu tisku. Programovatelná výška tisku. Hodiny jsou řízeny mikroprocesorem s vlastní přesnou krystalovou základnou. Automatický kalendář včetně přestupných roků, programové přepínání letního času. Uplatnění najde všude tam, kde se do různých formulářů často zapisuje aktuální čas a datum.
Dokumentace ke stažení zde.


AMANO BX 1500
docházkové hodiny ze všech typů nejmenší a nejjednodušší, vhodné pro evidenci a kontrolu docházky v provozech do 50 zaměstnanců, jednobarevný tisk, pasivní záloha chodu.

AMANO BX 1600
nejmenší docházkové hodiny, vhodné pro evidenci a kontrolu docházky v provozech do 50 zaměstnanců. Velký, dobře čitelný LCD displej, možnost naprogramování automatického posunu sloupců, jednobarevný tisk.


AMANO EX 3500
docházkové kontrolní autonomní s jehličkovou tiskárnou, automatické nastavení dne v týdnu, přestupný rok, analogový číselník, digitální displej, vhodné pro evidenci a kontrolu docházky v provozech do 250 zaměstnanců.
Dokumentace ke stažení zde.


BX 6400
autonomní, automatické nastavení sloupců, dvoubarevný tisk s aktivní zálohou, se spínacím výstupem a digitálním displejem, vhodné pro evidenci a kontrolu docházky v provozech do 250 zaměstnanců. Možnost nastavení aktivního tiskového sloupce v závislosti na čase, datumu a dni v týdnu. Přednastavení barvy tisku v závislosti na čase, datumu a dni v týdnu.

Digitální ukazatel zobrazující: měsíc, datum a den v týdnu; počet přítomných zaměstnanců.


MRX 30
inteligentní programovatelné docházkové hodiny pro evidenci a kontrolu docházky pro firmy do 50 zaměstnanců. Zaznamenávají příchody a odchody zaměstnanců, sčítají odpracované hodiny pro zaměstnance s měsíční i hodinovou mzdou. Využívají osvědčený systém značení na papírové karty s čárovým kódem, pro zaměstnance velmi jednoduchý a přehledný. Hodiny jsou řízeny mikroprocesorem s vlastní přesnou krystalovou základnou. Věčný kalendář včetně přestupných roků, automatické nastavení přechodu na letní čas a zpět.
AKTIV TIME: AT 100
jsou vhodné zejména pro firmy do 50 pracovníků, spíše výrobního zaměření. Začínající firmy, které zatím nemají zkušenosti s žádnou evidencí docházky - docházkové hodiny jsou ideální "první volbou". Jednoduchá instalace a obsluha. Označení v jednom kroku. Automatické posuvy sloupců, automatické změny letního a zimního času. Programovatelný interní zvukový signál. Analogový nebo digitální ukazatel času.

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.