ANALOGOVÉ

METRO
exteriérové kulaté nebo čtvercové hodiny, provedení od jednostranných nástěnných až po čtyřstranné sloupové. Průměr číselníku standardně 40, 50, 60, 80 nebo 100 cm, jiný rozměr na přání. Lakovaný hliníkový rám s krytím IP 54, ploché krycí sklo. Voděodolný plášť umožňuje instalaci i v nepříznivých klimatických podmínkách. Osvětlení číselníku zaručuje dobrou čitelnost i v nočních hodinách. Spínání osvětlení ze sítě veřejného osvětlení nebo automatické spínání podle vypočteného času východu a západu Slunce. Hodiny mohou pracovat autonomně s možností připojení přijímače DCF77 nebo GPS.

KV
kruhové, jedno až čtyřstranné hodiny o rozměru číselníku 500 mm, 600 mm, 800 mm, nebo 1000 mm. Podružné verze hodin je možno řídit pomocí linky podružných hodin libovolnými hlavními hodinami. Autonomní verze jsou řízeny vestavěnými hlavními hodinami EH81, které zajišťují chod v rozmezí teplot -25°C až +55°C. Hodiny o rozměru číselníku 600 mm se vyrábí též v provedení se sekundovou ručkou. Dokonalé prosvětlení číselníku je zajištěno zabudovanými zářivkami.

MKV
kruhové, jednostranné nebo dvoustranné venkovní hodiny o průměru číselníku 580 mm nebo 800 mm. Pouzdro je kovové a číselník je chráněn čelním sklem. Vnitřní osvětlení kruhovou zářivkou. Řízení pomocí linky podružných hodin. Různé druhy hodinových strojků a zavěšení hodin. Snadná údržba vzhledem k možnosti otevření bez nástrojů.

CV
čtvercové, jedno až čtyřstranné hodiny o rozměru číselníku 500 mm, 600 mm, 800 mm, nebo 1000 mm. Možnost doplnění o digitální teploměr. Podružné verze hodin je možno řídit pomocí linky podružných hodin libovolnými hlavními hodinami. Autonomní verze jsou řízeny vestavěnými hlavními hodinami EH81, které zajišťují chod v rozmezí teplot -25°C až +55°C. Hodiny o rozměru číselníku 600 mm se vyrábí též v provedení se sekundovou ručkou. Dokonalé prosvětlení číselníku je zajištěno zabudovanými zářivkami. Snadný přístup do vnitřního prostoru hodin pouze odklopením přední části pouzdra usnadňuje údržbu. Lze volit z řady možností upevnění hodin a zavěšení na zeď, ke stropu, na sloup bočně nebo centrálně.


DIGITÁLNÍ

DE
venkovní LED hodiny v sobě spojují kvalitu a užitečné funkce. Volba z pěti možných výšek číslic poskytuje možnost zvolit displej s optimální čitelností pro pozorovatele. LED diody zajišťují snadné čtení až na 200 m pod různými úhly a v přímém slunečním světle. Displej je složený z vysoce svítivých oválných LED diod v červené, pravé zelené, žluté, modré nebo bílé barvě. Napájení ze sítě, synchronizace GPS nebo radiosignálem DCF. Možnost připojení externích čidel pro měření teploty, čidlo pro měření tlaku, teploty a vlhkosti. Infračervené dálkové ovládání usnadní nastavení parametrů hodin a ovládání stopek. Rám z nerezavějících materiálů opatřený komaxitem zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči klimatickým podmínkám.
Dokumentace ke stažení zde.

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.